Reply on: 810zssk #175588:
no to je jasné... napokon električkovú trať v buspruhu na patrónku sme tu už viackrát riešili. ale tu štefanovičovu by som nehanil... vidím tam istý priestor na premávku liniek do Petržalky. Samozrejme, by to chcelo veľa úprav.
MatejBA