Reply on: tito #175075:
Vtedy si to písal aj sem takže myslím že vieme čo sa Ti stalo a klobúk dolu pred Tebou ako to zvládaš. Ale k tej plnej električkovej prednosti:áno električka má (bude mať) prednosť pred chodcom na prechode tak ako má prednosť pred autom na cestnom prejazde. Ale ako náhle tam nejaký chodec (s bicyklom) stojí dlhšiu dobu a z nejakých príčin sa nemôže pohnúť ďalej (napr ak náhle dostane infarkt môže tam aj ležať), má byť braný ako prekážka a to by mala električka zastaviť.
To isté by malo platiť aj s autami na všetkých prejazdoch, samozrejme za predpokladu že vodič električky tú prekážku na trati vidí včas a je tam už o hodne skôr ako tá električka. Ak tam chodec (auto) vojde 4 sekundy pred rozbehnutou električkou, potom to dopadne tak ako dnes ráno pri Garde...
napr. pod Novým mostom je zastávka uprostred cesty a je tam semafor cez trať a tuším aj na Račku
810zssk
"Pre komfortnejšiu a rýchlejšiu prepravu na cintoríny v dňoch 29. októbra až 1. novembra dopravca okrem objednávky magistrátu posilní aj ďalšie linky."
Objednali si to tie cintoriny??? Lebo ak nie tak dorazne protestujem proti tomu aby DPB zabezpecoval takuto posilovu dopravu a to z dovodov ktore mi tu v minulosti boli vysvetlene