podla mna by mal DPB vylepit na kazde okno autobusov ze neotvarat klimatizacia, lebo niektori ludia to zjavne nechapu ak je to iba na dverach a ked som zavrel par okien v buse na mna zazerali asi takym stylom, ze ci som v poriadku...
Čo keby teba niekto zakázal ? ? Ak by si si pozrel niektoré štatistiky útokov, tak napr. zistíš, že tabuľky v mnohých ohľadoch jednoznačne vedie Nemecký ovčiak. To o mnohom svedčí aj bez porovnania počtu pitbulov a ovčiakov. Podľa plemena sa toho veľa čo sa povahy psa týka určiť nedá. Vo všetkých plemenách existujú agresívne a nebezpečné psy.
A mimochodom komu by prospela situácia, kedy by ich milovníci chovali tajne, obchodovalo sa so šteňatami a prehľad o tom kde, koľko a čoho by sa rovnal takmer nule ? Pasy, povolenia - trochu byrokracie nezaškodí ako jedno z riešení ? Ďakujem pekne.
aj na Dlhé diely je zákaz vjazdu áut? Ja na jednej strane súhlasím, že voziť sa až na lúku autobusom nie je pre každého prijateľná predstava, ale ak už sa raz mesto rozhodlo pre obmedzenie (zákaz) vjazdu áut do doliny, nemalo by byť zabeezpečenie dopravy pre návštevníkov samozrejmosťou? Niektorí ľudia sú jednoducho od prírody leniví a keď im zoberieš "ich" autobus do lesa, na celú MHD sa vykašlú a začnú jazdiť aj do lesa autom. Výsledkom bude zase len väčší tlak na stavbu parkovísk. A pre mňa je predstava, že kdesi pod Červeným mostom alebo pri Partizánskej lúke budú stáť niekoľkopodlažné parkovacie domy oveľa horšia než fakt, že tam každých 15 minút privezie autobus "lenivých turistov"...
Oni sa boja povedať, že odteraz bude premávať na každej radiále len jedna linka v intervale 5 minút, než linky tri odvšadiaľ-všade v intervale 15 minút? Ak sa schváli zmena intervalu bez zmeny linkového vedenia, bude to riadny krok bližšie na Ukrajinu - síce som chcel pôvodne použiť termín Balkán, ale tam aspoň majú nízkopodlažné električky.
podla mna su niektore s tych napadov, uplne hluposti. 95 pouzivam dost casto azo zastavky strecnianska a priznam sa ked sa clovek ponahla, tak sintavska je dost vzdialena (v smere do mesta), skor si dokazem predstavit ze by sa nejako zlucili zastavky sintavska a topolcianska. Dalej obmedzenia na bulikovej by asi nemali dobry ucinok na dopravu.
A k 88 mam dojem ze ju studenti dostatocne vyuzivaju, ked sa potrebuju dostat na AS, ci sa mylim?
Tak 2.kolona nam bude vypravovat o septembra delenky 34, 83, 196 a celu 78. Tak tam budu same vrakosy. A aj L50 bude klbova s vrakosami. 20ks tedomov odchadza spat. L96 ostava Solarisova, cize 2.kolona takisto aj 32, 87, 88, 133, tam zvysnych 10 tedomov.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
810zssk
Netahaju to nahodou obe aplikacie z imhd?