Reply on: AAA #172697:
uzavretim pristupovych ciet do Zahorskej Bystrice len pre obyvatelov. Teda v pripade ak by Markiza odmietla akokolvek spolupracovat ci prispiet na posilovu dopravu.
ale podstata zostáva zachovaná - toľko autobusov, aby tadiaľto mohli premávať, DPB nemá.
Peon
Prípadne aj obchádzkovo cez Stupavy by sa to tade možno dalo.
Podľa tej mapy vedie nejaká cesta približne od sídliska J. Jonáša tak, že by sa do Markízy prišlo odzadu. Je to len nejaká poľná cesta? Tá by nepomohla? Ide aj ponad diaľnicu (samozrejme bez možnosti zjazdu/výjazdu).