Reply on: Marek1978 #172666:
Osobne som stale toho nazoru, ze to ma riesit DPB/mesto, nie Markiza (tak ako si dopravu nedotuje napr. Palace Cinemas). Ale suhlasim.. jednak mal byt lepsi interval a nejake voze pripravene aj na Patronke.
Co ale urcite malo byt su nejake "rezidentske spoje" len pre obyvatelov ZB (hoci by to bolo zlozite spravit, ale DALO by sa to) na Patronku - obyvatelia teraz naozaj nemali ako cestovat. Sucasne mala byt ta linka na Jonasa (ak uz je otvorena cesta) a na 30ku mal ist aspon Solaris (s tym ze na 63 klb), kedze Lamacania tu 37 vyuzivaju tiez. To by podla mna pomohlo.
ale to je hudba budúcnosti, keďže sa trať zatial na Patrónku nebude ťahať
810zssk