Tak ty žiaden mysliteľ zjavne nebudeš, keď si ani nepamätáš, že sám si začal diskusiu o krátkych trolejbusoch (menovite Škoda 30Tr SOR). Takže šašo si jedine ty, ale výrazne drbnutý šašo.
Igor, vy*** sa na tie prídavky ku nicku ? Odborne nie, nakoľko moje vzdelanie nie je elektrotechnické. Môj názor čerpám z toho, aké problémy boli s výzbrojou Škoda. Pokiaľ už nebudú, tak nemám dôvod nezmeniť môj názor.
Valec