Reply on: Ámos #171284:
Ja arguemnty mam, to len ty tu davaš blbe vymysli a ešte k tomu nepodložene. To či ma niekto vyhľad v spätaku vie maximalne tak on sam a nikto iny.A daj mi prosim ťa argument na toto "Za tym, ze takto vylozena noha je nebezpecna aj pri stati v premavke si stojim."
stevo
Takúto fotomontáž za chvíľu napatlem aj ja s hlavou Vtáčnika.
A bude škandál ?