to tak to sú dobrí údi ? ja som myslel, že namiesto toho bude poobedná špičková L17 a oni ***ovia zas vrátia L133 ? človek by si už myslel, že sa v tom DPB aj pohli mozgy... snívajte s nami ?
Dnes som videl poobede ísť L96 z mesta na zast. most Apollo, bolo niečo pred 15:45 a viezla takmer o polovicu menej ľudí, ako keď mala trasu až na Prokofievovu. Dúfam, že táto hlúposť ako cez kopírák s L78 po Ovsište nebude mať dlhú životnosť.
ku skyeurope - grek ... klasika ? k ostatnym - tak som asi nemal zrovna najpresnejsie info - co sa tyka ryanairu prave od toho autora som cital clanky ohladom RA ?
Nic nebolo zrusene pre krizu. SkyEurope skrachoval vinou dvoch blbcov (grek a spravca restrukturalizacie), Danube Wings mal minor redukcie, ale tie nesposobili vyrazny prepad prepravenych ludi, chartre sa nepresuvali ani do Prahy ani Viedne. Redukcie Ryanairu neboli (to len novinari na cele s Adamom Valcekom kecali), islo o sezonne obmedzenie, vacsina destinacii je tento rok obnovena.
skyeurope, tusim danubia air ci ako sa volaju a este aj ryanair redukoval lety + zrusenie niekolkych charterovych letov a ich presunov na ruzyn/schwechat
je pravda, ze to nie, ale netreba zabudat, ze pomaly sa bratislava stava vhodnejsou ako vieden - aj vdaka poplatkom a "zelenomafianskej dane" strany zelenych v rakusku ?
no.ev.di.