Reply on: MatejBA #170752:
veď SORku by rozbila aj motorka ? samozrejme, že to myslím s humorom... je to jedno, každopádne ja dúfam, že počet vozidiel značky SOR sa bude iba zmenšovať. Aj tak tých 9.5m krabíc máme dosť, resp. prebytok a to, čo by bolo potreba samozrejme nemáme - 12m, hlavne, že sa nakúpili "najpotrebnejšie" kategórie 9,5 a 10,5m ?
kecho
http://www.dpb.sk/aktuality-a-tlacove-spravy/zavazna-dopravna-nehoda-na-zahradnickej-ulici