Reply on: no.ev.di. #170570:
Kľudne aj s ním, odbočka vôbec nie je problém. Zasadil by som ju asi tak, ako by to urobil každý v civilizovanom svete, či pokiaľ nie na povrchu, tak pod ním
ja osobne som skôr za povrchový variant.
ja osobne som skôr za povrchový variant.
najlepsie do Ruzinova, kde nechodim
jandro
je otázne, či by sa mali preferovať práve tieto dlhé linky alebo skôr urobiť sieť tými s kratšou trasou a povinným prestupom v centre