Reply on: Petto #170418:
a ráta sa aj 4min s tým, že niektoré poradia budú Solarisy? ? Inak to 30min sedlo na L32 by som nedával, 30min je na periférií kdesi na Rybničnej a pri starom letisku. A za ďalšie tých 20min je fajn aj pre nadväznosť s L30 a 37. Skôr by som to spravil tak, že L32 by mala interval 12/20/15//20 a cez prázdniny 15/20/15//20, aj keď víkendových 20min by asi neprešlo.
no.ev.di.