Reply on: J #17048:
ano mozes, ale to iste si mohol robit v urcitom case aj s karosami a nemuseli vyzerat takto (akurat ze tie karosy co tu jazdia su starsie ako serble 4x5 a tak teraz uz vacsinou taka "drobna" udrzba na ne nestaci...)Re #17045 J: oni sa ucia len tomu co im vyhovuje a ja nemam chut cakat na to kym sa naucia zit normalne a zatial ich zivit z mojej prace... ja viem ze ty ako neviem aky humanista ich budes obhajovat, ale ja by som ich s kludnym svadomim poslal do plynu aj s vedomim ze "ked sa rube les, lietaju aj triesky" (pripadne dakam na opusteny ostrov a nech sa tam postaraju sami o seba ako vedia...)
J
Presne tak, ako píšeš. Iakrus mal geniálnu radu 400. Mohol si si kúpiť v podsate identické vozy a to VP aj NP. A nielen to, aj troliky. Keby niekto kupoval vozy tak ako Praha, že istý počet VP a istý NP, tak mohol brať vozy od Ikarusu. Aj keď podľa mňa I412 je nahovno. Málo miesta. I417 som sa neviezol. Avšak keď má niekto názor, že vždy sme kupovali busy od Vysokého mýta, tak to tak budeme robiť aj naďalej a nepozerá na kvalitu vozu
Čo sa 21Tr týka neviem porovnať a takisto nevieme porovnať 14Tr 15Tr a 9tr bo u nás nič iné nebolo. Možno v Budapešti či v bývalom ZSSR by vedeli povedať, čo im viac vyhovovalo.