Reply on: MatejBA #170194:
Ono nepojde az o taky dramaticky presun, ved 133ka je len spickova. Ale viem kam tym narazas. Aspon ako taky rychly komfort by mal zostat v spicke, ked nas uz nutia chodit tymi elinami mimo spiciek. A povedzme uprimne si ako chodia 4ka a 12ka a cez vikend to uz ani nevravim. 1. augustovy tyzden si kuknem kolo ludi pojde s 28 kvoli zrusenej 133. 12ka s intervalom 15min (oproti 28 s 20min. ) ich asi velmi nepritiahne. Mna teda tiez nie
N/A
Pri 133 bola chyba, že nejazdila práve mimo špičky, kedy by bolo najviac vidieť jej prínos. Načo sa sále držať dogmy, že keď niekde je električka, nesmie tam autobus.
Mať plný bus v celej trase je efektívnejšie, ako voziť električku na niekoľko kilometrov prázdnu (a dúfam, že tu nikto nespomenie paušálne platenie za elektrickú energiu, pokiaľ nevie, čo to znamená).