Reply on: MatejBA #169378:
Druhy prispevok: ".takito fesaci robia hanbu celemu dopravnemu podniku,pretoze byvam v karlovke,a pes ma 4 a pol roka"Ale chapem ze v tej zaplave informacii v asi najdlhsej vete aku som kedy cital to clovek prehliadne ?
TomJ