Reply on: 810zssk #169234:
Vidíš ja zas vyhľadávam zásadne miesta kde sú stromy a hlavne tieň tieň a ešte raz tieň...neznášam, doslova nenávidím slnko a teplo (som asi potomok netopiera :-D)...takže áno, vec vkusu a pohľadu...
len by ma zaujimalo co si o tom myslite?
ja s jej nazorom suhlasim ciastocne ... 56-ka alebo iny spoj (55-ka?) by tam mala zachadzat aspon v spicke prac. dni, pripadne aj doobeda v sedle aspon raz za hodinu
810zssk
a) Je ich viac..
c) Ja mam tiez milion oblubenejsich podnikov ako tie v Eurovei, ale niekedy je blizkost dolezitejsia.
d) A to uz preco?
Co sa tyka zlozenia obchodov v Eurovei, treba pockat na druhu etapu.