Reply on: Ike #169230:
Mne na vacsine "prirodnych" miest vadi, ze su "uzavrete", si vacsinou medzi stromami, ktore mi nevadia, ale mam rad otvorene plochy. V Eurovei si sadnem na travnik, alebo molo a mam obrovsky otvoreny priestor, Slnko, atd
Ale je to vec pohladu.Este je dobry Kamzik, ale tam je to zas slabo udrziavanie. Lanovka je tiez vyborna, ale zas platit 4 eura kazdy den nemozem, takze to je len obcasne
810zssk
a) Odkial beriem prachy nie je tvoj problem. Anyway, zazitok v kine a pri PC a stiahnutom filme je uplne iny.
b) Niekedy proste potrebujes nieco zjest rychlo, vtedy to food court isti (vzdy lepsie ako McD a podobne zalezitosti)...
c) Ano na figu, ale je to blizko a niekedy ti staci uplny zaklad.
d) Ano, dotiahol. Kazdopadne Eurovea je udrziavana, je tam Dunaj a je lahko pristupna.
e) Nebrani mi nic. Druha vec je ci sa mi chce, alebo radsej vezmem auto, ze...