Reply on: Peon #166459:
Zjednotenie názvov a umiestnenia??? asi nie!!! ☠ Môj podnet na SlovakLines ,, Presunutie autobusovej zastávky Bratislava,Pod.Biskupice,cint. na Krajinskú ulicu pred nemocnicu na zastávku MHD s následným jej premenovaním na Nemocnica P. Biskupice,, a obpoveď: Zastávka Bratislava,Pod.Biskupice,cint. bola na súčasné miesto premiestnená na základe rozhodnutia jej zriaďovateľa, ktorým je Miestny úrad Bratislava-Podunajské Biskupice. Vzhľadom na celkovú frekvenciu našich spojov, spojov ostatných dopravcov a spojov MHD bolo zvolené kompromisné riešenie o rozmiestnení autobusových zastávok. S pozdravom Bc. Karel Pulec prevádzkový riaditeľ SL. Takže je to v moci Mestských časti. ?
m@rtin
Mistrovství světa v hokeji skončilo a začala okurková sezóna. Novináři nemají o čem psát a vypuštějí podobné zvratky. Ten, kdo má jen elementární znalosti o tramvajích, musí vědět, že vypovídající hodnota tohoto článku je nulová. Pan Petr Holub je znám svými "odbornými" články týkající se dopravy, ale tentokrát ulítnul tolik, že to musel psát evidentně v delíriu. Napsat - kdyby Praha nekoupila žádné tramvaje, ušetří ročně 3 miliardy se dá pochopit taky tak, že kdyby Praha zrušila celou MHD a nakoupila koňské dostavníky, ušetřila by 9 miliard. Že je Škoda 15T jedinou 100% nízkopodlažní tramvají s otočnými podvozky na světě pan Petr Holub vůbec netuší. On totiž ani neví, co to otočný podvozek je. Je to stejné, jako by německý novinář napsal, že Lufthansa kupuje předražené A380, když Air Koryo nakupuje laciné TU 204.
Každopádně, co jsem slyšel, podá DP i Škodovka na server Aktuálně.cz žalobu. Mimochodem, tady je oficiální vyjádření:
http://www.vlaky.net/upload/images/kratke//11_05_17_Vyjadreni_SKODA_TRANSPORTATION_k_clanku_na_Aktualne_cz.pdf