Reply on: no.ev.di. #165757:
Tie vlaky patria ÖBB Personenverkehr. Napriek tomu však ich DOPRAVCOM na území Slovenskej republiky je Železničná spoločnosť Slovensko. Spýtaj sa láskavo doma, veď vaši všetkému okolo železnice perfektne rozumejú, ja ti skutočne nemienim vysvetľovať úplné základy.
no.ev.di.
Re #165744 S499.1023: opýtam sa teda, že čo štát spravil pre to aby boli využívané tie vlaky? Nie je problém zas v tom, že štát sa tomu jednoducho nevenuje tak ako v prípade SAD vs. ZSSK a teraz nevie vypáčiť od autobusáckej mafie čísla na spracovanie dokumentu, ktorý stanoví, kde bude nosná vlaková a kde autobusová doprava? My vysvetli teda akoto, že v Maďarsku napr. jazdia vlaky aj do zapadnutých oblastí ako sú na severe Maďarska malé dediny v takte 2h, akoto, že MÁV to vie vykryť?