Reply on: luky133 #159669:
Poplatok za aktivaciu mozes zaplatit aj v hotovosti... ide aj PayPass, akurat mna teta presviedcala, ze to prejde aj cez sklo (co samozrejme neprejde), takze mozno ju budes musiet presvedcit ze to treba skusit prilozit aj priamo k citacke...
Ked ides na dpb.doprava.sk tak tam mas dokonca vzor kde je oznacene kde na karte najdes SNR (je na zadnej strane). Urcite to pojde
Peon
Ja som tam BMK zatiaľ tiež iba aktivoval (teda PCL som na ňu ešte nekupoval), tak nechápem: 3-mesačný PCL stojí samozrejme viac ako 20 €, teda bude treba zadávať aj PIN pri platbe. To dokáže tá PayPass čítačka?