Mily KLF, vis proc v Parizi a Rotradamu jezdi VAL-metro?
Aby jim naspadly na povrchu baraky na hlavu, proto to jezdi na gumach a ne pokoleji.Muj nazor je ze metro je vlak.Jestli ze to jezdi na gumach tak je to neco jako trolejbus, ktety ma privod elektriny z bocni starny a ne z klasicke troleje.VAL-metro je fakt kravina, jako z celkoveho pohledu, alespon pro mne...
Aby jim naspadly na povrchu baraky na hlavu, proto to jezdi na gumach a ne pokoleji.Muj nazor je ze metro je vlak.Jestli ze to jezdi na gumach tak je to neco jako trolejbus, ktety ma privod elektriny z bocni starny a ne z klasicke troleje.VAL-metro je fakt kravina, jako z celkoveho pohledu, alespon pro mne...

DP
Ze dne 31.12 2000 do 1.1. 2001 bude jezdit v PRAZE, vsechni linky metra, tram i busu NONSTOP, to znanema celou noc v intervalu 20min na vsech linkach.Vice info na http://www.dp-praha.cz