Do dnesneho dna som nemal ziadny problem s revizormy nakolko som v zivote neisiel na cierno a dokonca som si aj ich pracu vazil. No po dnesnej situacii co sa mi pred par hodinamy stala, som svoj nazor zmenil na opacny. Nastupil som do elektricky, cestovny listok som vlozil do oznacovaca, lenze ten sa zasekol a cestovny listok neisiel vybrat. Tak som ho tahal na silu, tym padom sa natrhol dvomi rovnobeznymi rezmy.
http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/35708301.jpg
http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/35708296.jpg
miesta rezu som oznacil tou ciernou liniou. Rezy neznicili ziadnu cast pisma len ten spodok.
Nakolko som nemal iny listok, tak som si ho oznacil na druhej strane a pokracoval dalej. O niekolko zastavok nastupil revizor, ukazal som mu cestovny listok aj preukazku, lebo cestovny listok bol zlavneny. A uz to zacalo, toto ti nemozem uznat, to si si sam tak znicil ten listok. Tak pytal obcansky som mu dal, spisal to a dal mi pokutu akoby som ani listok nedal. Nedal sa presvedcit ani po opatovnom vysvetlovani a ani po priesvedcani cestujucich, ktory si ma zastavali. Tymto mu chcem podakovat, ze moje vreckove pojde do dopravneho podniku, dakujem. Nestvalo by ma kebyze si ten listok znicim sam, ale toto ma fakt dozralo.
http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/35708301.jpg
http://commondatastorage.googleapis.com/static.panoramio.com/photos/original/35708296.jpg
miesta rezu som oznacil tou ciernou liniou. Rezy neznicili ziadnu cast pisma len ten spodok.
Nakolko som nemal iny listok, tak som si ho oznacil na druhej strane a pokracoval dalej. O niekolko zastavok nastupil revizor, ukazal som mu cestovny listok aj preukazku, lebo cestovny listok bol zlavneny. A uz to zacalo, toto ti nemozem uznat, to si si sam tak znicil ten listok. Tak pytal obcansky som mu dal, spisal to a dal mi pokutu akoby som ani listok nedal. Nedal sa presvedcit ani po opatovnom vysvetlovani a ani po priesvedcani cestujucich, ktory si ma zastavali. Tymto mu chcem podakovat, ze moje vreckove pojde do dopravneho podniku, dakujem. Nestvalo by ma kebyze si ten listok znicim sam, ale toto ma fakt dozralo.
všebecné preferencie sú také, že všade automobil (dokonca aj dovoz detí za kamarátmi). Takže, ako vravia ostatní... cestujúcich by nenaindukovalo asi nič... možno teleport...
patrik
Najprv som cestoval 31 - 1639 a na Lafranconi nastupili revizori. Ti boli slusni, pozdravili a cestujucim s platnymi listkami podakovali.
Na Zochovej som prestupil na 83 - 2818. Pri Auparku nastupili revizori. V zadnej casti vozidla sa nachadzal bezdomovec, ktoremu len povedali ze hej vstavat a to bolo vsetko. Nevyhodili ho z vozidla, nechali ho tak. Zato prisli k dvom dievcatam (pravdepodobne to boli dvojicky). Obe mali zlavneny cestovny listok. Ked si od nich vypytal preukaz so zlavou, dali mu obidve ISIC kartu. Revizor povedal ze im uz neplati, pritom ony tvrdili ze im urcite plati lebo s nou cestuju aj v inych mestach a neni s tym problem. Revizor trval na svojom a na Halovej vystupili spolu s dievcatami a zacal nieco spisovat, pravdepodobne pokutu.
Toto ma nastvalo, kedze oni mali cestovny listok, a aj kebyze im nahodou vyprsi ta zlava, tak si to nemuseli vsimnut, tak s nimi sa tam hada revizor, ale bezdomovca necha tak nech sa vezie dalej...