Reply on: Turbo #14496:
Pokiaľ mám ifo ja, tak Citaro odišlo do Nitry, kde pravdepodobne aj ostane, pretože si ho kúpia. Do Nemecka nemá prečo ísť, pretože je majetkom Motor-Car Wiesenthal.I.
A tak sa bali pustit ten bus na Stary most, aby mu neodtrhlo zrkadlo....
Martyk
Už asi tristokrát som tebe vravel, že vodiči nemajú dobré informácie a často táraju *****iny. Nabudúce napiš, ktoré informácie máš od vodičov.