Reply on: luky133 #144545:
Anglictinu povazujem za nevyhnutnost hned od zaciatku, casom by sa hodila aj nemcina. Eventuelne sa mozme bavit aj o madarcine, alebo polstine (lebo su to susedne krajiny, navyse madarcinou rozprava aj ista cast obcanov SR), ale to uz nepovazujem za az tak dolezite
Lubomir
Nehnevaj sa, ale jedna solidna spolocnost si nemoze dovolit spustat nejaku betaverziu webu plnu chyb! Na to ma byt BETA nahrana niekde na adrese mimo hlavnej a par ludi, co to otestuju! Cestujuci predsa nemaju byt testovacie kraliky !