SOM RAD ZE SOM SLOVAK A NIE CECH ? A VIETE PRECO?LEBO SLOVAK GENERALKUJE STARE T-BUSI A CECH KUPUJE NOVE NIZKOPODLAZNE !!!!!!POZDRAVUJEM T-BUSI A CELE VEDENIE DAKUJEM VEDENIU ZE KUPUJU IBA BUSI A NA T-BUSI SE......... ?
To som ešte nezažil 
Ik
Z Rusoviec jej vypomáha 191, jediné problémové miesto je úsek Jasovská - Nový most v rannej špičke a počas víkendov tiež.