SOM RAD ZE SOM SLOVAK A NIE CECH ? A VIETE PRECO?LEBO SLOVAK GENERALKUJE STARE T-BUSI A CECH KUPUJE NOVE NIZKOPODLAZNE !!!!!!POZDRAVUJEM T-BUSI A CELE VEDENIE DAKUJEM VEDENIU ZE KUPUJU IBA BUSI A NA T-BUSI SE......... ?
To som ešte nezažil 
luky133
Viac info: http://www.rusovskenoviny.sk/sk/articles/show/rusovce-a-mhd-v-roku-2010?sessid19c74e5148f9bc5723227adea5f90e70=a09a964e20ac8be53ef8c63df511efec
Zaujalo ma aj to, že nevyhoveli celkom úplne žiadosti MČ o skrátenie intervalo na 91, ale v Karlovej Vsi ide všetko skrátiť. ?