Reply on: Turbo #14220:
Teda nebude to ani nahodou skor, nez vstupime do EU, ked to chapem dobre. (Za termin vstupu pocitam rok 2004.)Len preto, ze Presov furt uvazuje o 21Tr, ale nechce sa mu platit homologizaciu. Ale ked ju nebudete robit vy, pockame si na EU
Vcera som bol tiez komplet Man in Black, ale dnes som pestrejsi... hneda osuchana kozenna bunda, a spinavotmavozlte nevyrazne tricko.
.
Papyr
Ostatni: prosim vas, neviete niekto, ako je to s tym nakupom Skody 21/22 Tr do Bratislavy? Budete z dvadsatjednotiek nakupovat normalne trolejbusy, alebo duobusy TrACI? Ak ano, tak kedy?