Reply on: 21Tr #126829:
Dlhdé diely boli zanedbáavané a teraz to naparvili a nakoľko sa to stalo naraz to vyznie ako, že nás uprednostňujú. Tam-Busy si fakt už odslúžili to čo mali a to, že ich dali inam si viem vysvetliť len tým, že sa čaká na príchod Tedomov aby mohli definitívne nahradiť Solarisy na iných linkách a Solarisy presunúť na DD. Ale nie. No po príchode Tedomov idú Tam-Busy na odpočinok. ?
kecho
Re #126813 jandro: ten bude na rade HNEĎ po tom, ako sa nakúpi 240 kĺbových busov, obnovia Tbusa a dokúpia eliny, samozrejme medzitým sa stihne vystavať trať cez Starý most a predĺžiť dúbravská radiála ?
ale aj mňa by to celkom zaujímalo, či ten nápad (z 2005 či ešte starší?) zapadol prachom alebo ho niekto vyberie pred voľbami zo šuflíka...