Tak sa opravujem - Slovinsko
Nie ze by som mal nieco proti Ikarusom / myslim tim novym, su celkom fajn/ ,ale urcite by som bol
radsej
/a asi aj verejnost/, keby sa kupovali slovenske autobusy.
Slovbus.sk som len preletel, preto neviem ci robia hned aj plynove busy. Inac dost uboha str...
Pocul som tiez, ze SAD BA chce kupovat prave SlovBusy. Ale ta toho uz ponakupovala:-)
Posledne zopar ceskych Kros. Nemaju este ani
pol roka a uz sa skzia!Ale to je o inom...
Nie ze by som mal nieco proti Ikarusom / myslim tim novym, su celkom fajn/ ,ale urcite by som bol
radsej
/a asi aj verejnost/, keby sa kupovali slovenske autobusy.
Slovbus.sk som len preletel, preto neviem ci robia hned aj plynove busy. Inac dost uboha str...
Pocul som tiez, ze SAD BA chce kupovat prave SlovBusy. Ale ta toho uz ponakupovala:-)
Posledne zopar ceskych Kros. Nemaju este ani
pol roka a uz sa skzia!Ale to je o inom...

!!! tím idiotom by som odsekol ruky!!!!!!!!!! a na nábreží sme skoro zrazili jedého formana - istý "šarkan" richň... by ju určite zvalcoval. hehe. ale z dúbravky vodiči konečne môžu turbovať lebo na jednosmernom úseku (áno to je ten spád ktorý sa opravuje) stoja eliny aj 2 a pol minúty. no a aj to turboval ten dnes večer. hehe.
Bon-Cu
daaavno...
Ale k tej prerabke...osobne by som hlasoval
za ikarusy, aj ked neviem, ci sa nedaju kupit
hned autobusy na plyn, a nebolo by ich treba
uz prereabt.
A ked kupavat, to nikdo na Slovensku
nie je schopny vyrabat autobusy na MHD?
Myslim ze dialkove sa vyrabaju /SlovBus/
Pridat jedny dvere, znizit podlahu a este
zopar drobnosti a bolo by...