Reply on: Valec #117269:
Kopčan ? inak vieš o tom, že po Maďarsky sa Kittsee volajú Kopcsény??? To som kukal jak puk, že ten názor priam identický s našimi Kopčanmi ?
ale tak ako v rakusku oddelene jarkom, to by sa mi velmi pacilo
Valec
BTW, posledný denný bus z Petržalky do centra odchádza z konečnej o 23:35 (L93).