Reply on: Valec #117269:
Kopčan ? inak vieš o tom, že po Maďarsky sa Kittsee volajú Kopcsény??? To som kukal jak puk, že ten názor priam identický s našimi Kopčanmi ?
ale tak ako v rakusku oddelene jarkom, to by sa mi velmi pacilo
kecho
http://www.bratislavskenoviny.sk/103813/doprava/vodic-je-casto-jedinym-cestujucim