Reply on: hoppusmark01 #110579:
Mne by sa zdalo vhodne aj vedenie elektricky k Auparku. Neviem ale kolko by to stalo a o kolko by sa tym predlzila jazdna doba (mozno by mohli byt dve vetvy, bud cez Aupark, alebo priamo a rano by sa k Auparku vobec nejazdilo, zvysok dna by boli aj zrychlene spoje co by nezachadzali, aj normalne)...
hoppusmark01
Lenze vlastnikom tej plochy je mesto, a to tam chce za kazdu cenu park. Takze sice tam bude park, ale okolie bude komplet upchate autami, budu tam zapchy a kolizne situacie.
Pricom keby tam boli podzemne garaze, mali by kde parkovat turisti, ale aj ti, co tam byvaju (kazdy byt by napr. mohol dostat jedno parkovacie miesto zadarmo), a nad garazami by tak ci tak vznikol pekny park (aj ked bez vzrastlych stromov-ale tych tam nie je vela ani teraz), a neboli by v okoli zapchy.
Ale nase mesto to nepochopi..