Reply on: Peon #110448:
ZSSK povodnu tarifu budu mat dalej platnu. U SL sice "dualna" tarifa nebude, avsak nic ta nenuti aby si pocital zony. Skratka prides za vodicom, povies mu kam chces ist a on by ti mal dat spravny listok
ale v pripade nejakeho koncertu alebo akcie ano, inak si myslim ze staci ta zberna N13
Peon
Chválim tiež "tajné" presunutie zastávky "Rakyta" v smere na Mláku. Vďaka tomuto presunutiu o kúsok smerom na konečnú už Rakyta nie je až tak strašne blízko za Vápencovou.
http://blog.sme.sk/blog/7569/112471/rakyta_smer_mlaka_21.8.2008.jpg
Re #110353 810zssk: No aspoň, že tak. Dúfam, že nikoho nenapadne na zaintegrovaných úsekoch zrušiť klasickú železničnú tarifu cestovného. ? A myslíte, že aj Slovak Lines súbežne zachová klasickú kilometrovú (t.j. terajšiu) tarifu?