Dokedy nas este budu obtazovat ti zobraci s harmonikami v elektrickach ?? Pokial si dobre spominam tak v prepravnom poriadku sa jasne pise ze hrat na hudobnom nastroji vo vozidle je zakazane... Uz mi fakt lezu na nervy...Preco ich vodici nevykopnu von ??
Meno (nick): :)
tie "L" - ka su tam asi preto, lebo ak si vsimnes chyba tam jeden prazec (je tam kanal) - nechodim tade pravidelne, tak to neber ak 100%nu informaciu, ale myslym si to...
konciace / zacinajuce spicky>
je to super, ale vcera vecer (cca. 22:00) som stal pri riviere a do depa presli okolo man 2 eliny (2*T3 + 2*T6A5; HEHE, ta T6ka mala napis "ZAJAZD"), ale mohla kludne brat ludi... (nemusel by som cakat 8 minut na tu 5, ktora navyse meskala - o tomto case!!!!)