2x OT
dufam ze marcelololo je aspon tak dobry v dopravnom planovani ako v ICQ Poole
http://www.icq-pool-master.estranky.cz/stranka/2-IPM
a este pochvala na dpb za CPcka s mapou
http://i27.tinypic.com/zmboye.jpg
dufam ze marcelololo je aspon tak dobry v dopravnom planovani ako v ICQ Poole

http://www.icq-pool-master.estranky.cz/stranka/2-IPM
a este pochvala na dpb za CPcka s mapou

http://i27.tinypic.com/zmboye.jpg
Dopravák
Re #103179 intony: ha, a došlo by sa akurát tak po Prahu... Za verejné ohrozenie by taký voz ďalej nepustili... ?