Reply on: Valec #102813:
"To čo je za titul "Mag."? Kúzelník?"Podľa toho, aké kšefty mal už dávno pred BID a podľa hry, ktorú rozohral s BID teraz, je možné, že to znamená kúzelník.
Ale tiez som za oznacovace na nastupisti, ak sa doriesi to oznacovanie z inej zony ako nastupujem.

810zssk