Reply on: Fera #102824:
Az budes sama jazdit, som zvedavy, ci ani raz neujdes ludom vystupujucim na Astronomickej z 67/87, na Cachtickej z 52/55/56/65, v Dubravke z 20/22/26...
Tiez by ma zaujimalo, ako chces spripojovat zvazky liniek s nerovnakym a nenasobnym intervalom. Raz bude pripoj k 3, inokedy sa bude cakat na 5 minut zmeskanu 11 alebo pre zmenu na v predstihu iducu 5? Alebo sa zavedie rovnaky/nasobny interval bus vs. elektricka, a kedze nie su peniaze na pridavanie, tak to bude znamenat ubratie spojov. Nuz, som zvedavy, na tvoj namet ako to zrealizovat
A mozes aj pripojit konkretne casy, kedy sa ti stava to, o com pises.
Ak to podla teba odmenou nie je, tak sa mylis. Dnes sa pakuje inym sposobom ako sedenim v dozornej rade... Ale pripad BID to nie je a ani nebol.
Ale tiez som za oznacovace na nastupisti, ak sa doriesi to oznacovanie z inej zony ako nastupujem.
Valec
Re #102793 kecho: Pri rôznych obehoch súprav ZSSK by tých označovačov muselo byť požehnane. Naviac, do každej lokomotívy ZSSK by bolo treba palubák. Zbytočne komplikované, v každom IDS čo som videl (okrem ŽRIDS, ale to je taký paškvil ako súčasná BID) sa lístky označovali na stanici.
Re #102795 kecho: Len dúfam, že prípadnú propagáciu BID nebude robiť rovnakozdatná osoba ako tieto články.