Ten nový plánovač cesty je vynikajúci, výrazné vylepšenie. Páči sa asi všetkým, lebo sa dostal na prvé miesto vo vybrali sme.sk
http://vybrali.sme.sk/c/Imhdsk-spustilo-novy-Planovac-cesty/ ?
http://vybrali.sme.sk/c/Imhdsk-spustilo-novy-Planovac-cesty/ ?
A ešte sám neviem, čo príde, ale určite to Porsche nebude
Ike
inak ta dodavka vozidiel by ma velmi zaujimala, aj to ze preco maju Evdencne cisla konciace na R, ked tie bolo v obehu tak na jar 2007... to akoze odlozili do buducnosti?