Reply on: Ike #101943:
a este k BID by ma zaujimala jedna vec... ono pojde defacto o fuziu troch spolocnosti, nie? jedine co ostane individualne su vozovy park, vodici a vedenie+pracovnici...no zaujimalo by ma ako to bude s financovanim...
totiz dnes ked idem ZSSK, platim ZSSK, ked idem SL, platim SL.. a ked idem DPB platim DPB..
no ked bude BID, tak si budem kupovat jeden listok... ktorej spolocnosti pojdu moje peniaze (mne osobne je to sumafuk)? V podstate bude jedno ci si ho kupim na Safku, v Cataji alebo v Senkviciach. Ci je tam vyratany nejaky pomer, ktorym si to rozdelia?
Lubomir
Potom sa pan veduci predstavenstva blyskol tym, ze vsetky busy budu mat samohasiace zariadenia... 4816 ho udajne mala... a je ticho... nikto nekrici, ako to ze nefungovalo, nikto nemedializuje presetrovanie...
vie sa vobec preco zahorela 1222 ?