No, nazvat ma moze rozne, aj ked verim, ze by sa na tej "Kindermafii" mnohi pobavili. ?
Aj 10rocne vozidlo pri spravnej udrzbe moze byt viac-menej bezpecne. Mne nejde o fakt ze vozidlo horelo, ale o to samohasiace zariadenie.
A kde uz by som sa mal rozculovat, ked uz nie tu, kde to citaju aj ti na vyssich miestach a mam aspon aku-taku sancu dohrabat sa odpovedi, resp. niekoho postrcit k tomu aby konal, ci sa nad sebou a svojim konanim zamyslel ?
Aj 10rocne vozidlo pri spravnej udrzbe moze byt viac-menej bezpecne. Mne nejde o fakt ze vozidlo horelo, ale o to samohasiace zariadenie.
A kde uz by som sa mal rozculovat, ked uz nie tu, kde to citaju aj ti na vyssich miestach a mam aspon aku-taku sancu dohrabat sa odpovedi, resp. niekoho postrcit k tomu aby konal, ci sa nad sebou a svojim konanim zamyslel ?
Asi preto že píšeš jak zakomplexovaný básnik, pointu na konci vety
Peon
Prečo tam vodiči umožnia nástup a výstup iba druhými dverami vozidla? Prečo nie prvými? Električiek sa to obmedzenie dopravy ako dotkne?
Ad Oprava koľajovej trate na križovatke Saratovská / Drobného
To kvôli jednej koľajnici na celý víkend obetujú zastávku "Pekníkova" pre linky č. 26 a 83
Veď keď sa tá koľajnica v lete 2007 vydula, tak chodili tak! Takto ľudí len zbytočne popletie, že na "Pri kríži, Homolovej, Štepnej a Žatevnej" budú zastávky pre L83 obsluhované v opačnom smere a na "Pekníkovu" im nepríde nič! Som zvedavý, ako sa 83-ky pomestia na obratisko Žatevná v čase, keď tam aj 26-ka bude čakať na svoj odchod..
Myslím, že toto sa nedá príliš porovnávať s Dúbravskými hodami, lebo tam sú ľudia každoročne na takú zmenu zvyknutí. Naviac, tam keďže býva uzavretá časť cesty, iná možnosť ako ako neobslúžiť zastávku "Peknikova" neexistuje.