COLOR: neviem kto na tom isiel, ale vyzeralo to perfektne, este teraz je na kolajach kopa skla a kusky laminatu.
Co urobia tomu vodicovi zo 7107, dufam ze ho vyhodia...
Martin z Prahy:samozrejme-vsetko je o pristupe a udrzbe, na Slovensku je takych viac miest, napr. aj Zilina, kde su Karosy v dobrom stave a maju tam aj secondhandove z BA. Ked sa bubu kupovat nove, proti Karose a ani proti Ikarusu nic nemam,ale dufam, ze to budu nizkopodlazne busy.V roku 2003 by podla mna bolo riadna blbost nekupit nizkopodlazne busy, ked tu zatial mame len 2. Pojde to na uver, tak sa to hadam nejako splati aj ked to bude drahsie.
Co urobia tomu vodicovi zo 7107, dufam ze ho vyhodia...
Martin z Prahy:samozrejme-vsetko je o pristupe a udrzbe, na Slovensku je takych viac miest, napr. aj Zilina, kde su Karosy v dobrom stave a maju tam aj secondhandove z BA. Ked sa bubu kupovat nove, proti Karose a ani proti Ikarusu nic nemam,ale dufam, ze to budu nizkopodlazne busy.V roku 2003 by podla mna bolo riadna blbost nekupit nizkopodlazne busy, ked tu zatial mame len 2. Pojde to na uver, tak sa to hadam nejako splati aj ked to bude drahsie.
iMHD nie je len o cestovnych poriadkoch. 90% casu spravy webu zaberaju ine veci, bez ktorych by vsak nebol taky, aky je. Ja by som mal velmi rad uz spravene vyhladavanie aj WAP, ale nemam na to cas a nemienim sa nechat vyhodit kvoli tomu zo skoly a prace.
To on rozmlatil tu K2S ???
J
Color: #10179 malo byť pre mňa? Ak ánotak očom lebo neviem.
Andrej. Neboj sa. Všetkobude O.K. Podľa mňaniekomu dali tučnú obálku aby sa rozhodnutie zmenilo na nicha potom keď sa znovu zmenilo na Doprastav tak sa naštvali. Ale háda im tosúd rozhodne. A podľa mňa súd nemôže zakázať stavať, lebo nie sú to ich pozemky a zatiaľ neprestavali ani korunu, stratili len na vypracovaní projektov ale to je riziko, ktoréh si museli byť vedomí. O čo sa chcú súdiť, že boli drahší, že boli v konzorciu s fa, ktorá stavá budovy ako Tesco, či hypernova? Nemá to zmysel.