Reply on: Ámos #101432:
Preco by pri kupe museli byt busy splatene do 3 rokov, zatial co prenajom by mal byt 8 rokov?Logicky by to malo byt naopak. Kupit busy na leasing a odpisovat ich 6 rokov a pre obcasnu potrebu nieco prenajat.
A možno niekto vyskúšal šengenský vzdušný priestor.
Solider
Re #101417 Ámos: Nechcel by som zavádzať, ale domnievam sa, že ak by letela vo výške, v ktorej bežne lietajú prúdové lietadlá, tak by ju vôbec nebolo počuť aj kondenzát by nezanechávala. Skúsim si to ešte overiť. Nadzvukovou rýchlosťou nemôžu lietať vo výške cca 300 metrov, ale obvykle takto lietajú.