Reply on: Solider #101292:
A preco preboha? Ved dnes ten SOR ktorym sme sli bol v pohode a to treba brat do uvahy ze vtedy bral ludi aj z toho predchadzajuceho spoja co vynechal. Keby sa to rozlozilo neni problem.
Ako ti je urcite zname ulice sa zacali pomenovavat preto, aby sa zlahcila orientacia v meste. Az neskor sa zacali davat za zasluhy.
Valec
O pol šiestej som sa viezol L93 na Hlavnú stanicu. Vo vozidle si na jednom zo sedadiel spí bezdomovkyňa a vedľa nej, tiež na sedadle, sedí jej obrovský šedý pes a ešte k tomu aj bez košíka. Predpokladám, že lístok nemal ani jeden z nich.
http://www.valec.yw.sk/temp/IMG_5459.jpg