Reply on: hoppusmark01 #101126:
Design je vždy len vecou názoru a ja poznám dosť ľudí, ktorým sa SOR-ky páčia (hoci ja ich tiež veľmi nemusím). Pri kúpe autobusu nerozhoduje, to, či sa design niekomu páči alebo nie. Inak povedané - proti gustu žiaden dišputát.
Ike
uz mi tu bolo vysvetlene ze to preto, aby nemuseli vyrabat ine komponenty (napr iny typ okien) a ze je to len akysi prechodny typ, no ten hrb mohli spravit aj inak...