Reply on: Andrea #176452:
Andrea, niektorí vodiči sú surovci a nemali by vlastniť žiaden vodičský preukaz, nie to ešte pre autobusy!!! Aj o to by sa mal starať dopravný podnik! Tým nechcem haniť všetkých vodičov, niektorí sú mimoriadne ohľaduplní.
