Reply on: Ámos #178951:
Hej, akurat ked posles z predplatenej karty SMSku tak ti za nu prijmatel neposle euro

) spociva najma v tom, ze do vela casti tie busy aj realne idu, len neberu ludi. Uz som pisal nejake podnety na zmenu (preprava cestujucich na niektorych sluzobakoch), uvidime co mi bude odpisane.
) spociva najma v tom, ze do vela casti tie busy aj realne idu, len neberu ludi. Uz som pisal nejake podnety na zmenu (preprava cestujucich na niektorych sluzobakoch), uvidime co mi bude odpisane.