http://miroslavbabic.blog.sme.sk/c/313029/Ako-dopravny-podnik-Bratislava-rozhadzuje-peniaze.html
treba si silno cvakat listky... aby mala rodina pana riaditela z coho zit ? ? ?
treba si silno cvakat listky... aby mala rodina pana riaditela z coho zit ? ? ?