Diskusné fórum › Všeobecná diskusia

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Viko #1231:
Zaujímavé je, že mesto plánuje využitie MAD aj do Sampora, či do miestnej časti Trebuľa (sídelný systém Kováčovej) čo by výrazne odlíšilo niekdajší pokus MAD Sliač spred pár rokov od tohto...
Reakcia na: Žilinský Karosák #1232:
Tam bol celkom iný problém 😀 Primátor objednal obsluhu od "kamaráta" a keď sa zmenilo vedenie, tak dopravcovi radil vypovedať zmluvu...
Reakcia na: Viko #1231:
Už jeden podobný experiment na Sliači mali, tuším to malo názov "Sliačska miestna doprava" ale asi sa to neuchytilo, pretože to zrušili😃 .
Reakcia na: davidmik555 #1229:
1990: linka 20 Sekierska dolina
1993: linka 25 Kráľová
Reakcia na: burz #1220:
Vieme v ktorom roku bola zavedená verejná doprava do takých lokalít ako je Kráľová či Sekierska dolina?
Reakcia na: Tomiq_ #1226:
Nepočul som, žeby jedno či druhé bolo aktuálne, máš nejakú zdroj?
Reakcia na: Tomiq_ #1226:
To by sa najskôr muselo mesto spamätať a zapracovať štúdiu Žilinskej univerzity do praxe, čo sa nedeje. Doprava k zimnému štadiónu ako aj obsluha centra mesta je v nedohľadne...
Na zastávku Zimný Štadion bude jazdiť nová linka alebo bude len odklon?
Každý už stratil poslednú nádej a tu hľa... https://evidencia-dopravcov.eu/voz/6472
Reakcia na: brefos #1223:
Nedal si mi vedieť! Jasné že by som šiel, kurník. 🙂
Reakcia na: draxter #1222:
Mal si prísť na výstavu, bolo tam všetko 😃
Reakcia na: burz #1220:
Nevi ako v roku 1966, ale ZV mal vždy pár liniek celkom hustých (7, 9, 12, 22), ale potom aj také, ako 17, 20,23, či neskoršia 1 a 3.
Reakcia na: burz #1220:
To je vysoký počet liniek. Ak porovnáme s PD, TN tak ZV sa ukazuje vždy ako mesto s vysokým počtom liniek, veď mali až 24. Ale aký bol CP na zvyšných? Lebo 4 vyzerá dobre.
Reakcia na: kvorka #1219:
Liniek bolo 11, viď. schéma 🙂
Reakcia na: BB-Schuhu #1218:
Výborne, koľko liniek bolo v tom roku?
Reakcia na: draxter #1217:
Cestovný poriadok linky č. 3 do Neresnice z roku 1966.
Reakcia na: burz #1215:
Potešilo o mňa. Náhodou CP linky 9 do Neresnice by nebol?
Reakcia na: burz #1215:
Výborná práca. Linky 11 a 12 sú úžasné, na zvolenské pomery dokonca pomerne intervalové. Zato linky 1+10 sú "klasická" zostava.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.