Reply on: Viko #1231:
Zaujímavé je, že mesto plánuje využitie MAD aj do Sampora, či do miestnej časti Trebuľa (sídelný systém Kováčovej) čo by výrazne odlíšilo niekdajší pokus MAD Sliač spred pár rokov od tohto...
Primátor objednal obsluhu od "kamaráta" a keď sa zmenilo vedenie, tak dopravcovi radil vypovedať zmluvu...
.