Decembrové zmeny cestovných poriadkov (od 11.12.2022)

Od 11. decembra 2022 platia v trnavskej MHD nové cestovné poriadky, ktoré boli upravené najmä z dôvodu pravidelnej zmeny grafikonu vlakovej dopravy. Na väčšine liniek nastali časové posuny niektorých spojov tak, aby bola zabezpečená lepšia nadväznosť k vlakom a vzájomná koordinácia spojov. Linka 13 bude opäť obsluhovať zastávku Kamenný mlyn všetkými spojmi.

K rovnakému dátumu sa mení názov zastávky Špačinská cesta na kratší názov Špačinská.

Regionálna autobusová linka 666 Trnava - Senec bude pri jazde do Senca namiesto zastávky Bratislavská, Coburgova obsluhovať zastávku Bratislavská.

Medzi cestovné poriadky na našich stránkach sme pridali aj cestovné poriadky vlakových liniek S50 R50 na trati Trnava - Bratislava a vlakov na tratiach 116 Trnava - Senica a 133 Trnava - Galanta. Linka S55 už do Trnavy zachádzať nebude.

Mesto Trnava pri príležitosti zmien v cestovných poriadkoch zároveň informovalo, že v roku 2023 by mala byť vykonaná optimalizácia mestskej hromadnej dopravy.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.