Autobusy MHD budú premávať vo víkendovom režime počas celého týždňa (od 16.3.2020)

Z dôvodu preventívnych opatrení a poklesu počtu cestujúcich v súvislosti epidémiou COVID-19 dochádza k zmene premávky MHD v Trnave.

Od 16.03.2020 (pondelok) až do odvolania budú mestské autobusy premávať každý deň podľa cestovného poriadku platného cez víkend. Na linkách 12, 21, 22, 23 teda nebude premávať žiadny spoj.

Mesto Trnava žiada cestujúcich, aby do autobusov MHD vstupovali iba s rúškou, šatkou, šálom alebo iným vhodným prostriedkom na prekrytie tváre.

Počas epidémie všetci cestujúci v MHD Trnava cestujú bezplatne. Nástup do autobusov je povolený len strednými a zadnými dverami. Nástup prednými dverami je zakázaný.

Z rozhodnutia TTSK premáva prímestská doprava v okrese Trnava od 19.03.2020 (štvrtok) do odvolania v pracovné dni ako v sobotu. Okrem bežných sobotných spojov premávajú naviac aj niektoré vybrané spoje.

O zmene režimu vás budeme vopred informovať.

Komentáre

K tomuto materiálu zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 8 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.